درباره ما

داستان ای واتر زد

شرکت  awaterz با تیمی جوان و پر انگیزه به عنوان شرکتی نوآور در حوزه تصفیه آب در بهار 1399 و در بحبوحه فراگیری ویروس کرونا با فلسفه افزایش سلامت مردم و هدف بهبود خدمت دهی و فرهنگسازی در زمینه حفظ منابع آبی تاسیس شد.

این برند با پشتیبانی شرکت میراب سان پارس که به عنوان برند مادر و شرکتی شناخته شده در حوزه تصفیه آب سالهاست نامی مطرح در واردات ، پخش و ارائه نمایندگی در زمینه دستگاه های تصفیه آب خانگی ، صنعتی ، نیمه صنعتی و باجه های آب دست و پا کرده است ، فعالیت می کند.

AwaterZ  با الهام گیری از کمپانی آمازون نامگذاری شده و اصطلاحا صفر تا صد آب سالم را برای جامعه هدف این کسب و کار فراهم می آورد.

عمده فعالیت این شرکت در بستر وب  که علاوه بر پلتفرم فروشگاهی شامل بخش های دیگری نظیر ویدیوهای آموزشی ، مجله آب (مخصوص مقالات و اخبار) و پنل فروش عمده برای تسهیل ارتباط تولید کنندگان و نمایندگی ها می باشد.

ای واتر زد از زمان تاسیس تا کنون همواره پویا بوده و ضمن تلاش در جهت رفع چالش ها و تهدید های پیش آمده توانست بقا خود را حفظ کند و وارد مرحله رشد در فرآیند بلوغ سازمانی خود شود.

پشتوانه اصلی AwaterZ کیفیت بالای محصولات ، ضمانت پایین ترین قیمت موجود در بازار و خدمات پس از فروش مادام العمر میباشد که شامل یک هفته مهلت تست محصولات و خدمات پشتیبانی رایگان در شهرهای دارای نمایندگی می باشد.

خرسندیم که در طول مدت خدمتدهی خود همواره سردمدار مشتری مداری و بانی لبخند بر چهره مشتریان عزیزمان بوده ایم.

.Copyright @ 2020 AwaterZ.com | all right reserved
Developed By PartCo
ارتباط با ای واتر زد از طریق واتس آپ