اطلاع رسانی درباره انواع دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی در جوامع و شهرهای صنعتی ما انسان ها در وسعت های بسیاری یافت میشود . از آب شور دریا گرفته تا آب های زیر زمینی که در تصفیه خانه های صنعتی برای شرب و آشامیدن انسان ها کلر زنی میشود تا برسد به یک دستگاه تصفیه آب خانگی که کیفیت آب آشامیدنی را به حد نرمال و استاندارد خود برساند .

از انواع آلودگی های موجود در آب آشامیدنی میتوان به مواردی همچون کلر ، آلومینیوم ، نیترات و نیتریت و آرسنیک و… اشاره نمود که مضرترین این املاح نیترات است و مضرات سرطان زایی برای بدن سلامت بدن انسان خواهد داشت . با این وجود آیا دستگاه تصفیه آب خانگی مفید است یا مضر ؟ و ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی چیست ؟

امروز ما به بررسی ماهیت کلی یک دستگاه تصفیه اب خانگی میپردازیم و به شما عزیزان توضیحاتی نیز در رابطه با انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و عملکرد فیلترهای دستگاه تصفیه آب خواهیم داد تا بتوانید

اطلاعات کلی در رابطه با یک آب تصفیه کن خانگی مناسب منزل خود را دریافت نموده و با خواندن این مطلب ، بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران را خریداری نمایید .

مشاهده بیشتر

آموزش تعویض شش فیلتر کامل دستگاه تصفیه آب خانگی

اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی موجود در بازار  ، 6 مرحله ای هستند که هر کدام از فیلترها وظیفه مشخصی دارند.

چک کردن و تعویض به موقع فیلتر ها مهمترین نکته پس از خرید دستگاه های تصفیه آب است . فیلتر ها قلب دستگاه تصفیه  آب شما هستند و با تعویض پس از موعد آنها ،سلامت آب مصرفی شما به خطر میفتد.

مشاهده بیشتر

نحوه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی

ویدیو آموزش کامل نصب و نصب مجدد دستگاه تصفیه آب برای تمامی مدل های کارتریجی و شش مرحله ای تصفیه آب،این ویدیو برای نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی ایزی ول،آکواجوی،میراب سان، معصومی،پیور واتر ،سافت واتر ، سی سی کاcck، نایس واتر و ... کاربرد دارد.

مشاهده بیشتر

آموزش تعویض پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی

پمپ های  دستگاه تصفیه آب موتور محرک و عامل هدایت و ورودی آب به ممبران  یا همان فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب میباشند؛ پمپ blue wave وراداتی بوده و  با تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی سازگار است ،

اغلب فشار مود نیاز فیلتر های ممبران های دستگاه های خانگی حدود 50 psi میباشدکه  پمپ های cck،bluewave و ... به خوبی این فشار را تامین میکند.

مشاهده بیشتر

آموزش تعویض سری (هد) یا کلگی پمپ دستگاه تصفیه آب

کلگی پمپ یا هد(سری)  پمپ که بر روی موتور الکترونیکی پمپ سوار میشود، یکی از آسیب پذیرترین قطعات دستگاه تصفیه آب است،خوشبختانه با طراحی جدید دستگاه های تصفیه آب دیگر نیازی به تعویض کلی پمپ دستگاه نیست.

و میتوانید با هزینه ای جزیی و تعویض آسان مشکل دستگاهتان را برطرف کنید، از انتخاب و خرید محصول تا آموزش تعویض و پشتیبانی کیفیت همراه شما هستیم

مشاهده بیشتر

آموزش رفع لرزش و صدای دستگاه تصفیه آب خانگی

معمولاً دستگاه تصفیه آب خانگى نباید صداى زیادى تولید كند البته به دلیل وجود پمپ و سیستم گردش آب در دستگاه نمیتوان توقع داشت كه صدایى تولید نكند، اما وجود صداى نامتعارف ممكن است دلایلى داشته باشد که اغلب به پمپ و اتصالات دستگاه تصفیه آب مربوط است.

با دیدن ویدیو رفع لرزش و صدای دستگاه تصفیه آب خانگی میتواند صدای دستگاه تصفیه آب میراب سان،آکواجوی،سافت واتر،cck،نایس واتر،ایزی ول و بقیه دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار را به آسانی رفع کنید.


مشاهده بیشتر

آموزش تعویض ترانس دستگاه تصفیه آب خانگی

روش تست ترانس دستگاه تصفیه آب خانگی در صورت خرابی:

1-با استفاده از یک اهم متر ولتاژ و آمپر خروجی ترانس را اندازه بگیرید در صورت عدم نشان دادن ولتاژ ترانس خراب است.

2- یک وسیله برقی هم ولتاژ با ترانس را به ترانس بزنید اگر دستگاه کار نکرد مطمعناٌ ترانس خراب است.

3-اما آخرین راه کار این است که سریع یک سیم نازک به سوکت خروجی ترانس بزنید و بردارید اگر هنگام برقراری ارتباط بین دو سر سوکت جرقه زد ترانس سالم است اگر اتفاقی نیفتاد ترانس خراب است(برقراری ارتباط بین سیم های مثبت و منفی فقط یک ثانیه باشد)

مشاهده بیشتر

آموزش عیب یابی و رفع نشتی مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی

مخزن دستگاه تصفیه آب به عنوان یکی از مهمترین عوامل حفظ سلامت آب تاثیر بسزایی در حفظ کیفیت آب مصرفی  شما دارند . مخزن چهارگالن تانک تک  با گنجایش 12 لیتر آب  و با  استاندارهای iso و CE میباشد.

مخزن   تانک تک دستگاه تصفیه آب با ظرفیت 4 گالن  یا 12 لیتر تحت فشار از مواد پلاستیکی و لاستیکی فود گرید به صورت  استاندارد و طبق تاییدیه های جهانی تولید شده است.

انتخاب یک مخزن خوب ریسک نفوذ آلاینده ها به آب را به حداقل میرساند و همچنین مانع طعم و بوی بد آب ناشی از یکجا ماندن آب میشود.

مشاهده بیشتر

آموزش تعویض سه فیلتر شش ماهه دستگاه تصفیه آب

اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی موجود در بازار ، 6 مرحله ای هستند که هر کدام از فیلترها وظیفه مشخصی دارند. چک کردن و تعویض به موقع فیلتر ها مهمترین نکته پس از خرید دستگاه های تصفیه آب است . فیلتر ها قلب دستگاه تصفیه آب شما هستند و با تعویض پس از موعد آنها ،سلامت آب مصرفی شما به خطر میفتد. همراه ما باشید با آموزش کارکرد دقیق فیلتر ها و نحوه تشخیص فیلتر های با کیفیت:

مشاهده بیشتر

بررسی انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب

هدف اصلی شما از خریداری دستگاه تصفیه آب، بالا بردن سطح بهداشت و کیفیت آب آشامیدنی خود و خانواده محترمتان بوده است. تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی ، مهمترین انتظاری است که شما از یک دستگاه تصفیه آب دارید. اما آیا می دانید که در صورت عدم تعویض به موقع فیلترهای دستگاه ، دستگاه دیگر قادر به تولید آب آشامیدنی بهداشتی و سالم نیست؟

در تست های آزمایشگاهی ما مشاهده کردیم که اکثر فیلترها حتی قبل از رسیدن به تاریخ انقضاء ، توان تصفیه خود را از دست داده اند. اگر بعد از انقضاء فیلترها ، آنها را با فیلترهای جدید جایگزین نکنید ، علاوه بر اختلال در روند تهیه آب تصفیه شده ، اجزای دستگاه و همچنین فیلترها آسیب میبینند که هزینه های بیشتری را به شما تحمیل می کند و همچنین شما از آب با کیفیت پایین و گاهی آلوده استفاده خواهید نمود .

بنابراین برای حفظ سلامتی آب اشامیدنی و نیز استفاده بهینه از دستگاه ، نسبت به تعویض به موقع فیلترها توجه ویژه نمایید.

مشاهده بیشتر.Copyright @ 2020 AwaterZ.com | all right reserved
Developed By PartCo
ارتباط با ای واتر زد از طریق واتس آپ